Styrelsen

Styrelsen 2020 – Jonstorps By- och företagsförening


Helena Stjernström, ordförande
helena@starstream.se
Telefon 070-530 00 82

Ulf Holmqvist, vice ordförande
ulf.j.holmqvist@telia.com
Telefon 070-235 51 41


Fredrik Swärdh, sekreterare

famswardh@bahnhof.se
Telefon 070-886 42 95

Mikael Ahlm, kassör
mikael_ahlm@hotmail.com
Telefon 070-399 15 67

Jeanette Kelly, ledamot
nettan@kullafloristen.se
Telefon 072-329 60 22


Ann-Christin Karlsson, ledamot
ann-christin.martensson@telia.com
Telefon 070-251 26 64

Magnus Hammarlund, ledamot
magnush64@gmail.com
Telefon 076-677 35 99

Elisabet Frankenius, ledamot
efrankenius@gmail.com
Telefon 070-582 00 82

Peter Fröding, ledamot
peter.froding@spray.se
Telefon 070-672 78 18

Anders Janson, suppleant
anders-janson@telia.com
Telefon 070-818 62 82

Sebastian Kreymann Eriksson, suppleant
sebastian@markplan.nu
Telefon 072-17 70 478

Michelle Barmer Theander, suppleant
michellebarmer@icloud.com
Telefon 070-221 11 82

Johan Karlsson, suppleant
johan76.karlsson@gmail.com
Telefon 072-170 64 70

 

 


Sök på vår site

Vår Instagram Feed

Something is wrong.
Instagram token error.
Follow

Facebook

1 week ago

Jonstorps Byalag

Lystring! Glädjande besked från Trafikverket, svar från projektledaren idag:
"Eftersom kommunen är negativa till vårt förslag, så kommer vi att ta ett omtag i frågan.
Vi har fått en ny åtgärdsplanerare i området och vi har beslutat oss för att titta på hela sträckan från Höganäs till E6:an.
Höganäs kommun har även de fått under året, en ny trafikplanerare som vi ska samarbeta med.
Vad vi än kommer fram till att vi vill göra, så kommer detta att kommuniceras ut i vanlig ordning.
Det kommer att ta lång tid, så uppmana gärna till försiktighet i korsningen."
... See MoreSee Less

Visa på Facebook

3 weeks ago

Jonstorps Byalag

Ett riktigt Gott Nytt År önskar byalagets styrelse! Goda nyheter med vaccin på väg! Men håll ut lite till, tänk på varandra och undvik att sprida smitta. Snart kommer ljusare tider och vårtecken. 🕯🪴😊 ... See MoreSee Less

Visa på Facebook

3 weeks ago

Jonstorps Byalag

Jonstorps Byalags omslagsfoto ... See MoreSee Less

Visa på Facebook

1 month ago

Rebecka Salovuo

Håll utkik vi 1630. Liten lusseparad till häst genom byn:) ... See MoreSee Less

Visa på Facebook

2 months ago

Jonstorps Byalag

Kom ihåg att köpa julklappar och annat julmys av våra lokala företag! Här har du chansen!

www.facebook.com/groups/2610557162608264/?ref=share
... See MoreSee Less

Visa på Facebook